Bárzjací motorkáři (BM)

1. Bárzjací

vznikli na základě společné moto dovolené po jezerech „Jezerní motojízda“. Zorganizoval ji Merky a konala se 3.-6.7.2008. Na ní se dala dohromady parta motorkářských nadšenců, kteří spolu začali o víkendech jezdit.

V roce 2009 se část této party s dalšími bárzjakými motorkáři domluvili na cestě do Alp. Grossglockner, Gerlos, Zell am Zee a okolí. Od té doby se rok, co rok  „Bárzjací motorkáři“ schází na chatě, narozeninách, silvestrech, svatbách, motosalonech, motosrazech, na horách a hlavně na společných vyjížďkách a dovolených.

Od doby „Jezerní motojízdy“ se členové různě prostřídali, ale jádro zůstává stále silné. Merky „Zakladatel“ se rozhodl dvě kola vyměnit za 4 (vlastně 8) a pořídil si kočárek a auto (ale kdo ví…). Nicméně Merky s rodinou je stále silný člen skupiny, jen na dovolené už nejezdí ve dvou.

Na květnovém Slovensku r. 2016 se BM dohodli na aktualizaci webu. Jeho současná podoba byla spuštěna v březnu 2017. Merkyho mnohaletá práce zůstává v archivu zde.

Pro ty, co si lámou hlavu s názvem „Bárzjací„, znamená to „různí“. Takže bárzjací motorkáři jezdí na bárzjakých strojích, pochází z bárzjakých míst a schází se na bárzjakých akcích


Registrace

Chceš být členem naší party? Začni s námi jezdit a pokud se ti bude mezi námi líbit a budeš to myslet vážně, neváhej a řekni nám to.

Budeme potřebovat:

unikátní jméno/přezdívku: (zkontroluj v partě)
datum narození: (nezveřejňuje se, slouží pro blahopřání.)
e-mail: (časem můžeš získat unikátní – ve tvaru: tvá „přezdívka@barzjaci.cz“)
město: (kde bydlíš)
motorka: (značka, typ, rok výroby.)
fotky: (své maličkosti a své motorky.)
odkaz na svůj profil na motorkari.cz (pokud máš)


Kontakt

Parta

Insignie